Глянцевий фотопапір для струменевого принтеру
Глянцевий папір та секрети його застосування
Оптимальний вибір для тих, хто друкує фотографії для домашнього архіву та на професійному рівні — глянцевий папір. Даний матеріал має попит в рекламних агентствах, фотостудіях, дизайнерських компаніях та копіцентрах. Підходить для створення фотографій, портфоліо, реклами, інтер'єрного друку та дизайнерських проектів. Щоб вибрати необхідні витратні матеріали, орієнтуйтеся на технічні характеристики вашого ДП та показники самого носія.
Глянцевий фотопапір: характеристики та особливості використання
Перше, на що слід звернути увагу — це розмір. Формат витратних матеріалів, з якими працює принтер, вказується в основних даних приладу:
-
А6 — використовується для знімків, листівок, актуальний для всіх принтерів;
-
А5 — має попит для групових фотографій, буклетів та графічних зображень;
-
А4 — використовується попитом для створення портретів, каталогів та меню;
-
А3 — в даному розмірі зручно друкувати плакати, афіші, проекти;
-
А3 + — використовується для репродукцій картин, інтер'єрних та навчальних матеріалів, графіків, таблиць.
Один з головних показників при виборі носія для струменевого принтера — це щільність. Відповідно до технічних вимог ДП, вона має бути в рамках, які зазначені в характеристиках. Якщо щільність вище або нижче, можливо декілька варіантів. У разі, якщо папір занадто тонкий — механізм захоплення не буде транспортувати його на принтер, якщо щільний — гарантовано регулярне застрягання.
Якщо в дозволі друку вказані параметри 2880 dpi — можна використовувати матеріал з щільністю 90-150 г/м². Він затребуваний для буклетів, презентацій, звітів, брошур. Носій щільністю від 150 г/м² підходить для створення фотографій, особистих портфоліо та може бути використаний на пристрої з дозволом до 5760 dpi й вище.
Глянцевий фотопапір має спеціальне покриття, яке не дозволяє чорнилам розтікатися. Використовуйте кольорові водорозчинні фарби — вони рівно лягають на поверхню, рівномірно вбираються та не проступають на зворотну сторону листа. Це відповідає вимогам одностороннього друку, відбитки виходять реалістичними, насиченими та стійкими. Пігментні чорнила не сумісні з глянцем — крупинки ковзають по поверхні та чіткого відбитка не виходить.
Папір для плотера — можливості й обмеження
Витратні матеріали для роботи на широкоформатному пристрої є у двох варіантах: листові та рулонні. При використанні рулону ви зможете раціонально витрачати матеріали, відрізати лист потрібного розміру й не турбуватися про те, що він швидко закінчиться. При роботі з оптовим замовленням стандартного формату (наприклад, з рекламними плакатами А3) зручно використовувати окремі листи, тому що не потрібно розраховувати чіткі розміри.
Щоб вибрати потрібний для вас товар, уважно вивчайте специфікацію, яка нанесена на упаковку. Читайте відгуки на нашому сайті. На питання: "Де купити?", "Скільки коштує?" вам дадуть відповідь кваліфіковані менеджери в чаті. Доставка по всій Україні. У Харкові, Києві, Одесі та інших великих містах можливий самовивіз.