
Термотрансферний фотопапір і плівка
Термотрансферний папір та плівка для виготовлення сувенірних товарів
Метод термопереносу є одним з видів друку на текстилі. Невід'ємною частиною процесу є вибір якісного витратного матеріалу — термотрансферного фотопаперу. Він є проміжним носієм, який переводить зображення на тканину.
Це можна зробити використовуючи спеціальний термопрес. У домашніх умовах можна скористатися праскою. Нагріваючи його до оптимальної температури, ви також зможете з легкістю перенести принт на текстиль та інші поверхні: метал, дерево, вироби з кераміки.
Витратний матеріал буває різного кольору, щільності, формату та комплектації. Ви можете вибрати папір для струменевого принтера на свій розсуд з доставкою по Україні.
Характеристики та властивості термопаперу
Папір для термопереносу має особливе покриття та оптимальну щільність 140 г/м² - чорнила швидко закріплюються у його верхньому шарі та не розтікаються на аркуші, внаслідок цього відбиток максимально чітко переноситься на необхідний носій.
Для друку на ньому рекомендується підбирати сублімаційні, пігментні, ультрахромні чорнила.
Папір вибирають для друку на футболках, сукнях, кепках, чашках, посуді та інших сувенірах. Маючи вдома БФП, термотрансферний папір або плівку, інші витратні матеріали, ви зможете створювати оригінальні речі для себе та в комерційних цілях.
Термотрансферна плівка ділиться на два види: для чорних та білих тканин. Характеризується тим же принципом дії, що й термотрансферний папір, однак, має свої особливості:
-
гнучка структура з гладким покриттям володіє світловідбивним ефектом;
-
має клейкий шар, що дозволяє надійно зафіксувати відбиток та його дрібні деталі на тканині — вони не будуть лежати на її поверхні в хаотичному порядку, як це іноді буває з термотрансферним папером, який закріплюють скотчем;
-
підходить для нанесення на вироби за допомогою плотерів для різання;
-
дозволяє переносити на тканину тексти, написи, кольорові зображення, фотографії;
-
підходить для створення етикеток;
-
її основою є поліуретан — еластичний матеріал, який робить її максимально гнучкою для подальшого перенесення;
-
отриманий відбиток можна піддавати численним пранням.
Сам процес термопереносу зображення досить простий та відбувається за наступним алгоритмом:
-
Спочатку вирізаємо зображення на плотері в дзеркальному вигляді.
-
Беремо термопрес або праску, нагріваємо до температури не менше 160°C та припікаємо картинку лицьовою стороною на виріб.
-
Знімаємо термоплівку, коли відбиток закріпився та підсох.
Щоб відбиток зберіг первісний вигляд довгий термін, його необхідно прати при температурі не вище 80°C.
В асортименті магазину представлені стартові набори для термопереносу. Вони містять всі необхідні комплектуючі для домашнього термопереносу: термоплівку різних кольорів, покрокову інструкцію на паперовому та DVD-носії, монтажний гак. Переваг даної поліграфії багато:
-
доступна ціна витратних матеріалів та проста експлуатація;
-
універсальність — папір створений для того, щоб переносити зображення на різні поверхні;
-
немає потреби в покупці спеціального обладнання;
-
на відміну від прямого друку дозволяє наносити принти у важкодоступні місця, біля ґудзиків та змійок.
Правильно підібравши оргтехніку та інші комплектуючі, ви зможете успішно розвивати власний бізнес. У нашому інтернет-магазині ви знайдете всі необхідні витратні матеріали для якісного термопереносу за вигідними цінами. Передбачені зручні способи оплати та доставки. Можна забрати замовлення самостійно з найближчого пункту самовивозу в Києві та інших містах. Різноманітність знижок та акцій зробить вашу покупку більш вигідною.























